De huisnummering in de buurtschappen van Aalten is in de afgelopen twee eeuwen diverse malen gewijzigd. In onderstaande (nog incomplete) tabel is een poging gedaan om de wijzigingen weer te geven. Om privacyredenen zijn gegevens na 1910 momenteel nog niet openbaar.

Boerderij1823185018601870188018901900
Maris1222222
Smol3333
Leeland2334444
Gantvoort3446655
Sligte455996?6?
Sligte5778877
Hakstege6887789
Luthe79913133738
Kleine Luthe810101111??
Kleine Luthe9111112121214
Nijland10121222223435
Goorman11131323233132
Goorman11a141425253334
Hoens1215152424a1010
Hoens13161626261213
Wijnveen14171728281414a
Pakkebier1518a18a31311616
Pakkebier15a181834341817
Straks16191936362020
Wesselink Hutte17202035352121
Scheper of Steenkamp18212156566264
Berenschot19252553a53a7575
(onbekend)20262653536466
Oonk21272748486768
Oonk22282847476869
Oonk (In de Wal)233232????
Oonk (Huikers)24313146466970
Abbink24a333343437071
Duenk25343442422324
Duenk26353541412425a
Wesselink27363640402526
Bullens28373739392627
Nijhof29383838382728
Schutte30393921213031
De Neeth31404020202930
Hillen32414114143839
Graven33??????
Greutink34434315154849
Tolkamp35444416164748
Olthuis36454517174647
Winkelhorst3746465599
Klomps38474770704546
(onbekend)39??????
(onbekend)40??????
Lankhof41484869694445
Zwietink42494968684344
Zwietink4350?????
De Kempe44515167674243
Keuper45535366664142
Blaauwen46555519194041
Grievinkpas47565675757980
Markerink48575765655658
Ligterink49585862626062
Zweenen50595961615961
Te Brinke51606063635860
Wolterink52626264645759
Nachtegaal53636371714950
Meijnen54646472725051
Lubbers55656573735152
(onbekend)56??????
(onbekend)57686874745456
Oonk586969????
Sturris59707088889294
Fukker607171100100109113
Tente6172729999111115
Klumper6273739898110114
Van Eerden6374749797107111
Freriks6475759696106110
Hoenink6576769595105109
65a77779494104108
De Götter667979101101103107
De Horst66a7878102102101105
Haarterink67242458587777
Waterkooi68??????
Wever698181929298100
(onbekend)70??????
Broekmans7182?????
Oude Scheper72838391919799
De Kok73848490909698
Koks Huisje74858587879193
Bouwhuis75868685858991
Vieverink76888784848687
Bokkelder Scheper77898982828889
Groot Bokkel78909081818586
Bokkelder Brasse79919180808384
Pampiermole79a545430301515