In bewerking

De huisnummering in de buurtschappen van Aalten is in de afgelopen twee eeuwen diverse malen gewijzigd. In onderstaande (nog incomplete) tabel is een poging gedaan om de wijzigingen weer te geven. Om privacyredenen zijn gegevens na 1910 momenteel nog niet openbaar.

Boerderij1823185018601870188018901900
(onbekend)122991315
Brusse2112224
Bekerhuis35511111616
Bekerhuis44412121512-1
Ebbers56613131212
De Glieuwe68819191919
De Glieuwe79921212223
Krieger81010????
Krieger9111115151818
Nooitgedacht10121218181717
Nieuwe Nooitgedacht11131317172121a
De Koekoek121414771010a
De Koekoek13151588910
’t Slat1418186689
De Hennepe1519195568
Slikkertap16212143a???
Eppink17222245454548
Nonhof1817174457
(onbekend)19??????
Neerhof20161666613
Brunink21515159595861
Ruesink22232346464649
Lammers23252548484750
De Heurne24272742424346
De Kloeze25262649494851
’t Villeken26292951515052a
’t Villeken27282850504952
Wubbels28414137373740
Liezen29313140404144
Liezenhofstee29a303041414245
Welink30323239394043
(onbekend)31404038383841
Vervelde32333323232325
’t Paske33343424242426
Pasker Hutte343838????
Boombeek35373727272830
Welpshof36353526262628
Houwer37424236363639
(onbekend)38??????
De Riete39434353535254
Stampert404444????
Grote Maas41474755555456
Maas42??????
Brunink43505060605962
De Smoege44535362626164
De Smoege45545461616063
Kolstee46555564646466
Kolstee47565665656566a
Wichers48575766666667
Rouwhof49585867676768
Hunink50595968686970
Pennings51606069697071
Nijenhuis52616170707172
Hofstee53626271717273
Baten54636373737576
Pöppink55666678788181
Giezenbosch5668689191100105
Bonte Hek5776769898114119
Nieuwe Weide57a69699595107112
Klein Poppink5873?????
’t Jonen (Meeschhol)59747484???
Huis Walfort6075?????
’t Zand617272909095101
Oosterman628282100100111116
Grootenhuis63??????
Grootenhuis 648080102102??
’t Smees65??????
’t Smees 66??????