De huisnummering in de buurtschappen van Aalten is in de afgelopen twee eeuwen diverse malen gewijzigd. In onderstaande (nog incomplete) tabel is een poging gedaan om de wijzigingen weer te geven. Om privacyredenen zijn gegevens na 1910 momenteel nog niet openbaar.

Boerderij1823185018601870188018901900
Haare1222267
Driessen2111111
Hoeve Walvoort3333378
Eskes4444489
Tolkamp55555910
Heijink666661012
Loohuis777771168
Wevers888881269
De Scheper999991367
Klein Heijink9a101010101466
Bijvank10111112121616
Haartman11121213131820
Kleuvers12131314141921
Slotboom13141415152022
Hoornenborg14151517172224
Slotboom15161618182325
Hoornenborg16171719192426
Lievers Huisken17181820202527
Lievers18191921212628
Pietenpol19202022222729
Drenthel20212123233538
Drenthel Schoppe21222224243639
Drenthel Spieker22232325253740
Beestman23242426263437
Beestman Huisken24252528283336
Beestman Nieuwhuis252626292939?42?
Beestman Huisken26272730303841
Hunink272828????
Hunink Huisken28292933333134
’t Winkel29303034343942
Kolstee30313135354043
Den Bosch31323236364144
Den Bosch (Nieuwhuis?)32 333337374245
Nieuwhuis33343439394447
Lieftocht a/d Borninkhof34353540404548
Borninkhof35363641414649
Bestevaar3637 37????
Jentink37383844445053
Jentink38393945455154
Huiskermate39404046465255
Veenhuis Huisken40414147475356
Klein Veenhuis41424248485457
Veenhuis42434349495558
Snoeijenbosch43444450505760
Snoeijenbosch4445455151??
Snoeijenbosch45464652525962
Oude Seegvree46474753536063
Seegvree474848555561-165