De huisnummering in de buurtschappen van Aalten is in de afgelopen twee eeuwen diverse malen gewijzigd. In onderstaande (nog incomplete) tabel is een poging gedaan om de wijzigingen weer te geven. Om privacyredenen zijn gegevens na 1910 momenteel nog niet openbaar.

Boerderij1823185018601870188018901900
Slaa Schoppe11111116
Slaa22222215
Slaa33333314
Slaa44444413
Stapelkamp55566723
Nieuw Hondorp66677924
Kleine Kiefte (Kieftshutte?)777881118
Groote Kiefte899101013?
Groote Kiefte9101011111420
Klein Kortbeek10111112121525
Hondorps Huisje11??????
Hondorps Huisje12131314143542
Hondorp131414????
Kortbeek14151515151727
Ongena15161616161828
Ongena16171717171928a
Achterop17181818182029
(onbekend)18??????
Oosterbosch1919?????
Klodde202020????
Bramer Hutte21??????
Legters Huisje22??????
Legters23
Legters24212122222734
Klein Goorhuis252222????
Klein Goorhuis26232324242835
Goorhuis27242423232936
“onder Velthuis”28??????
(onbekend)29??????
Veldhuis3025252525??
Middelkamp31262626262532
Klein Kappers32272727272229b
Klein Kappers33282828283239
Groot Kappers34292930303037
Wikkerink35303029293138
Brethouwer36313131313340
Roelen37323232324652
Roelen38333333334753
Klein Kempink3934343644a43?
Plok40363634344854
Aan de Stegge41373738384147
Klaphek423838373742?
Piepers433939????
Kempink44404039394046
Rikkers45414140403744
Rikkers46424243433643