In bewerking

De huisnummering in de buurtschappen van Aalten is in de afgelopen twee eeuwen diverse malen gewijzigd. In onderstaande (nog incomplete) tabel is een poging gedaan om de wijzigingen weer te geven. Om privacyredenen zijn gegevens na 1910 momenteel nog niet openbaar.

Boerderij1823185018601870188018901900
Klein Sondern15539395359
Tuunte23310101927
Moerveld32a2a881725
Groot Sondern44411112129
Scheenk5
Eggelsmate6181815152532
Groot Tammel7171717172734
Klein Tammel8161618182835
Sluiskes913132626
Rensink1014142828
Groot Rensink1115152727
Rensink Gradus1212122929
Klein Doornink13993131
Klein Doornink1410103030
Groot Doornink15883232
Koster16773333
Groot Heinen17
Klein Heinen18
Rosier19
Freers Nieuwhuis20
Freers Nieuwhuis21
Mate22
Zoerens23
Freers24
Klein Freers25
Obelink26
Oberink27
Wolterink Nieuwhuis28
Kremer29
Stroete30
Heegt31
Nieuw Heegt32
Rutgers3327275757
Snijdershuis3428285858
Navis3530306060
Klinke36
Klinke3725256161
’t Loo38
’t Loo39
Maatkamp40
Mekkink Mate411919
Hemelmate422323
Hemelmate432222
Bultink443434
Vreeman4533336464
Ronde463232
Navis473131
Loman482929
Brake4958589696115118
Brake5059599797114117
Navis Nieuwhuis5157579494112115
Kamp525353
Kleine Koop53353570708589
De Koop54363671718690
Vosheurne55383873738994
Marode56393975759196
Prange57404076769297
Mager (Arendshuis)58414177779398
Kleine Fukker59424278789499
Grote Fukker604343797995100
Lens614444808096101
Steengroeve61a4545818197102
Grooteman624848848498103
Boskerslag634646838399
Stegge6447478282100104
Brussen Spieker6549498585101105
Brusse6650508686102106
Hengeveld6751518787103107
Hengeveld Schoppe68
Klein Hengeveld6952528888104108
Klaauws7054548989105109
Ebbers7155559090106110
Brassenhutte7256569191108112
Wendelenhutte73
Rutgers74
Snijder756363
Tuunte (Wolterink)766464
Schoppe776565
Schoppe786666
Reinders796767
Reinders806868
Wolters816969
Wierkamp827171104104121a127a
Speelman837272
Klein Wolterink847373
Wolterink857979
Klein Bulsink867777
Groot Bulsink877878
Schreur88
(onbekend)89
De Kemper907474118118132139
Schreur918080
Wensink928181
De Kamp938282
Dreijer93a
Lammers948484
Meijnen958585
Jacobshutte968686
Jan Baashuis978787
(onbekend)98
Nieuw Wensink9988a88a
Buunkmate100
Krieger101113113
Bouwmeester102
Schurink103
Schurink104
Buunk105
(onbekend)106
Stronks107
Haverland108102102
Haverland109103103
Goosen110104104
Kleine Goosen111105105
Wever112
Bullens1139898168168186198
Weversborg114
Stronks Hutte1159393183183199213
Pater1169292186186202216
Meihuis116a9191187187204218
Pas op1179090189189205219
Seins118
Seins119
De Horst120
Barnekamp121107107
Gussinklo122108108
Klein Gussinklo123109109
Kersjes124135135
Scholten125
Schoppert126138138
Brasse127
Hacht128
Ebbers129140140
Bongen130141141
Wever131
Hoopman132142142e
Heuvel133143143146146
Heuvel134144144147147
Boske135
Boske136149149142142